دزدگیر اماکن ارزان

دزدگیر اماکن ارزان

زمانی که کلمه ی دزدگیر اماکن به گوشمان می خورد تنها یه چیز در ذهن آدم تداعی می گردد، یک صدای ممتدد آزاردهنده که در هنگام ورود سارقین به یک محیط شروع به اعلان می کند اما باید بگویم که امروزه سیستم های هشداردهنده هوشمند جای این دزدگیرهای قدیمی را گرفته اند.

دزدگیرهای اماکن با امکانات پیشرفته تری نظیر تلفن کننده مرکزی به روز شده اند به این صورت که با ورود سارق به محیط ایمن شده از طریق خط تلفن ثابت یا سیم کارت با صاحب خانه یا فروشگاه تماس گرفته و آن ها را از بروز خطر آگاه می سازد.

اگر شما به دنبال دزدگیر اماکن ارزان هستید باید ابتدا نیاز خود و توقعاتی که از یک دستگاه دزدگیر دارید را مشخص فرمایید؟  به این صورت که

آیا خانه یا فروشگاه من به دزدگیر سیم کارتی نیازمند است یا با دزدگیرهایی که به خط ثابت وصل می شوند هم می تواند نیاز من را برطرف کند؟ در پاسخ به این چنین سوالاتی باید بگوییم که خانه یا مغازه شما دارای خط ثابت است ما به شما دزدگیرهای خط LINE نظیر دزدگیر پروتکت مدل PS200 و PS300 را به شما پیشنهاد می کنیم . این سری از دزدگیر تنها از طریق خطوط لاین تعریف شده در دستگاه با شما تماس گرفته و اعلان خطر خواهند کرد.

تفاوت دزدگیر پروتکت PS200 و PS300

در دزدگیرهای مدل PS200، سیستم هشداردهی به این صورت است که با تلفن شما تماس گرفته و شروع به آژیر کشیدن می کند. اما در دزدگیرهای PS300، که به دزدگیرهای سخنگو معروف شده اند، هنگام تماس تلفنی، صدای ضبط شده در دستگاه برای شما پخش می شود.

یکی دیگر از تفاوت های دزدگیرهای PS200 و PS300 در این است که دزدگیرهای PS200، کنترل از راه دور ندارد یعنی نمی توان دزدگیر را از راه دور فعال یا غیرفعال نمود ، در صورتی که در مدل PS300،  شما به راحتی می توانید دزدگیر را خاموش یا روشن گردانید(به این صورت که شما از طریق تماس تلفنی و وارد کردن کد مربوطه می توانید به راحتی دزدگیر را روشن یا خاموش گردانید). این مزیت برای زمان هایی که شما از محل خطر دور هستید می تواند حائز اهمیت باشد.

اگر مکانی که قرار است دزدگیر نصب شود در یک محله شلوغ قرار دارد و یا نزدیک به محل زندگی شماست، استفاده از دزدگیرهای آژیری نیز می تواند گزینه ی دیگری برای انتخاب شما باشد. این سری از دزدگیرها فقط با پخش صدای آژیر، توجه همگان یا همسایگان را جلب کرده و خود عاملی برای دفع سارقین خواهند بود.

خرید پک کامل دزدگیر اماکن ارزان

برای نصب دزدگیر اماکن علاوه بر دستگاه مرکزی نیاز به یکسری قطعات جانبی و ضروری نظیر سنسور، بلندگو، باتری و غیره است که باید خریداری شوند. ضرورت نصب هر یک از قطعات به اندازه نصب دستگاه اصلی دزدگیر است بنابراین توصیه می شود که دزدگیر اماکن را به صورت پکیج خریداری کنید تا از دردسر خرید تک تک قطعات به صورت مجزا آسوده گردید. خرید پک کامل دزدگیر اماکن از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود بنابراین اگر به دنبال خرید دزدگیر اماکن ارزان قیمت هستید، پک کامل دزدگیر اماکن را تهیه فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *